NABO Cafe

Przyjaciele NABO

Baby and the City

Przewodniki po Rodzicielstwie i wielkich miastach, czyli małe i duże podróże pasażerów i kierowców wózków w dżunglach Krakowa i Warszawy. Piszą gdzie w Krakowie i w Warszawie warto iść na spacer z wózkiem, gdzie wygodnie zjeść niedzielne śniadanie i obiad (np. w NABO), w którym urzędzie szybciej załatwimy sprawę z dzieckiem, a do którego z dzieckiem lepiej się nie wybierać.

Conceptrelax

conceptrelax

To właśnie stąd pochodzi nasz biesiadny stół! Firma Conceptrelax wykonuje produkty na bazie własnych projektów,które powstały w wyniku połączenia ich dotychczasowych autorskich realizacji oraz pasji jaką jest drewno, którego wygląd i charakter ukształtował czas.

CookUp

cookup

CookUp to studio kulinarne, w którym odbywają się warsztaty, pokazy i prezentacje kulinarne oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo, jak również sesje zdjęciowe. Tu odbyły się pierwsze warsztaty z udziałem naszego Szefa Kuchni pod hasłem Scandi Love czyli Warsztaty Kuchni Skandynawskiej.

Dania na gorąco

ambasada

Oficjalna strona Ambasady Danii. Na tej stronie znajdziesz informacje o Danii i wydarzeniach z życia Ambasady Danii w Warszawie. Dla nas ważne ze względu na nasze rodzinne duńskie korzenie. NABO miało również kilkakrotnie zaszczyt przygotować catering dla gości Ambasady.


Duński Instytut Kultury

Duński Instytut Kultury promuje duńską kulturę w Polsce oraz pomaga w nawiązywaniu współpracy kulturalnej miedzy Polską a Danią. Dla nas świetne źródło wiedzy i informacji o skandynawskich kąskach kulinarnych.

Magazyn Food Service

food-service

Ogólnopolski magazyn skierowany do osób związanych z branżą gastronomiczno-hotelarską. Zawiera tematy z zakresu ekonomii, prawa, marketingu i zarządzania, przedstawia zmiany i trendy w branży. Ponadto prezentuje nowości HoReCa, analizy rynku, produktów i lokali gastronomicznych. Dla nas ważne źródło informacji i inspiracji biznesowej.

Java Coffee Company

Nasza kawa! Od samego początku właśnie od nich kupujemy kawę do NABO. Swoją przygodę z kawą rozpoczęli w 2001 roku – wtedy grupa pasjonatów czarnego trunku postanowiła „ogrzać” Warszawę. Podchodzą bardzo poważnie do świeżości i jakości ziaren oraz do uczciwego traktowania dostawców.

Komplet

komplet

W Komplecie pokazują duńskie meble i przedmioty wyposażenia wnętrz z lat 50. i 60. XX wieku. Od kompletu, zdekompletowane, dumne single oraz nowe związki i kolekcje przedmiotów. Rzeczy od znanych projektantów, duński dizajn z okresu świetności. Często przemycamy do NABO przepiękne przedmioty zakupione w Komplecie.


Kropka w kropkę

Pewnego dnia postanowiły, że podzielą się z innymi tym co w życiu wychodzi im najlepiej… czyli kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata. Chcą zarażać wszystkich pasją do kultury i sztuki!
Ich warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i będą przy okazji świetną zabawą.

KUKBUK

kukbuk

Wysmakowany i albumowy dwumiesięcznik kulturalno-kulinarny. Praktycznie nasz równolatek. Od początku mu kibicujemy, a każdy numer czytamy od deski do deski. Sami o sobie mówią, że KUKBUK to smaczny kąsek dla kulinarnych hedonistów. Nam ten kąsek bardzo smakuje. W NABO możecie przejrzeć każdy numer choć najlepiej mieć go na własność.

Little Chef

little-chef

Little Chef to niesamowita szkoła, która rozwija zdolności kulinarne Twojego malucha. Podczas gotowania dzieci poznają tajniki kuchni świata, niecodzienne przyprawy i nowe smaki. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, poszerzają horyzonty i uczą języków. Gotują i rozmawiają po polsku i angielsku. Swoją przestrzeń wynajmują pod różne kulinarne projekty. Tu właśnie w pewnym sensie zaczęła się kulinarna przygoda NABO. Dzięki uprzejmości Little Chef zamknęliśmy się na kilka dni i tworzyliśmy nasze pierwsze menu. Tu integrowaliśmy się zespołowo podczas specjalnie dla nas wymyślonych warsztatów.

Łapińska

lapinska

Niezależna Artystka Magdalena Łapińska. Cudowna i bardzo zdolna. W opisie jej działalności znajdziecie: ilustracja / ceramika / grafika użytkowa / ogólnie PRACA TWÓRCZA. Współpracujemy z nią od początku założenia NABO. To Ona zaprojektowała nasze logo i spójną identyfikację marketingową.


Metka Studio

metka-studio

Metka Studio to zaprzyjaźnione studio fotograficzne specjalizujące się w fotografii reklamowej. Dla NABO Metka Studio zrobiło kilka sesji zdjęciowych poświęconych naszemu menu, ich zdjęcia znajdziecie m.in na naszych pocztówkach.

Na Kokardę

nakokarde

Bardzo pachnąca, kolorowa i kwiatowa. Dzięki Ani jesteśmy piękniejsi i zaskakujemy niezwykłymi kwiatowymi kompozycjami. Na co dzień przestrzeń NABO stała się bardziej udomowiona, a od święta przyjęcia okolicznościowe zyskały wyjątkową, kwiatową oprawę.

Ogrodowe Miasto – Sadyba 24

sadyba24

Bieżące wiadomości i stare historie o warszawskiej Sadybie – klimatycznym ogrodowym mieście wtopionym w metropolię. Dzięki nim będziecie na bieżąco z ważnymi wydarzeniami Sadyby i znajdziecie więcej powodów do odwiedzenia NABO.

Okiem Mamy

okiemmamy

Strona dla wszystkich mam, które chcą wiedzieć więcej. Na ich stronie znajdziesz inspiracje do zabaw, co nieco o podróżach, ich przedsięwzięciach oraz kuchni. NABO może się pochwalić certyfikatem „Okiem Mamy”.


Red Onion

redonion

Nasze ulubione źródło niezwykłych książek kucharskich, kuchennych gadżetów i pięknego w tym również skandynawskiego wzornictwa. Tu często kupujemy prezenty i wpadamy po piękne przedmioty.

TSK Miasto-Ogród Sadyba

miasto-ogrod-sadyba

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba jest stowarzyszeniem powołanym przez członków założycieli i mieszkańców Sadyby w celu zintegrowania środowiska mieszkańców i realizowania własnych inicjatyw społeczeństwa lokalnego. Od początku istnienia NABO staraliśmy się wspierać działalność Towarzystwa.

Wiewiórka i spółka

wiewiorka-spolka

Unikatowe zestawy dekoracyjne na party, kinderbale i eventy. Kompleksowa organizacja.Wiele razy ich kreatywne pomysły gościły na stołach NABO uświetniając różne uroczystości.